מחפשים מתנה לחתן? מארז קדושה מהודר לחתן!

בקרב הציבור הדתי והחרדי מקובל שהכלה משגרת לחתן מתנות שונות לקראת יום הנישואין כאשר לרוב מדובר יהיה בפריטים אשר בהם הוא לא עשה שימוש קודם לכן מתוקף היותו רווק. כך למשל, בקרב בני אשכנז לא נהוג להתעטר בטלית גדולה עד לחתונה ולקראת החתונה החתן אכן אמור להתחדש בה.

גם אלו מבני עדות המזרח שכן נוהגים מגיל בר מצווה להתעטף בטלית בעת התפילה, הרי שלקראת הנישואין מקובל להתחדש בטלית הולמת המיועדת לבחורים בוגרים יותר. כך שבכל מקרה טלית חדשה תתאים בהחלט כמתנה לחתן.

נרתיק לטלית ולתפילין

במתנות הניתנות בימי האירוסין, שם הנדיבות והנתינה חוגגים מכל הלב. אם מדובר במתנה כמו טלית לא מסתפקים בדרך כלל רק בטלית חדשה. מקובל לרכוש גם כיסוי לטלית ותפילין עם רקמת שם של החתן כדי לאחסן בתוכו את הטלית ואת התפילין.

כשאתם באים לבחור מתנות מהסוג הזה, חשוב שתכירו את האפשרויות ותבינו מה אתם יכולים לתת לחתן על מנת אכן לשמח אותו באמת במשהו שיהלום את יומו הגדול ההולך ומתקרב.

כאן בדיוק המקום שלנו – יברכך מוצרי יודאיקה ותשמישי קדושה.

כל המתנות בקטגוריה הזו של מארזי הקדושה במקום אחד כדי שאכן תצליחו להגיע להרכב הכי מוצלח והכי מרשים של מתנה לחתן.

איך בוחרים מתנה לגבר?

למעשה כל גבר דתי גם אם הוא כבר נישא זה מזמן, ישמח תמיד להתחדש בפריט יודאיקה נוסף, היות והוא עושה שימוש יומיומי בטלית ובתפילין. זה מה שלמעשה עשוי להיחשב כמתנה מכובדת באמת היות ויש לה גם ערך מוסף של פריט קדושה. זה לא עוד קשקוש לבית או אביזר שאולי לא יהיה בשימוש. אחרי הכול יש עניין גדול בהלכה בכל מה שקשור להידור מצווה והקפדה על – ”זה קלי ואנווהו” כלומר להדר ולקשט את תשמישי הקדושה.

אז מה שבעצם אומר שסוג כזה של מתנות תמיד יתקבלו בברכה ובאהבה ועל כן כדאי אכן לחשוב על הכיוון הזה כאשר מחפשים רעיון מוצלח לנתינת מתנה לגבר.

כיסוי לטלית עם שם

כיסוי לטלית עם שם מתאימה גם כמתנה לחתן בר מצווה כאשר יש הבדל בדרך כלל בין הנרתיקים והכיסויים הקיימים מבחינת הייעוד שלהם. עבור חתן בר מצווה יש את אלו שאכן מתאימים להם הן בגודל של הנרתיק והן באופי היותר צעיר והיותר קליל. כך גם יש את התיקים לנשיאה קלה יותר של נרתיק הטלית והתפילין מה שעשוי להיות פרקטי במיוחד הן עבור נער בר המצווה והן עבור אנשים בוגרים.

%d בלוגרים אהבו את זה: