לקבל את השבת: פמוטים מעוצבים

פמוטים לשבת יברכך

לקראת שבת לכו ונלכה, שבת היא המלכה של כל ימות השבוע, ואנו מכבדים אותה בהתאם עם שולחן ערוך, מפות פרוסים וכמובן – נרות שבת. פמוטים לשבת הם חלק בלתי נפרד מכל בית יהודי. הפמוטים ניצבים בארון המיועד להם, בבתים רבים זו ויטרינה או מדף נאה, ולקראת שבת מכינים בהם את כוסיות השמן או את נרות השבת. עם כניסת השבת תדליק האישה את הנרות, תברך את הברכה ותקבל את השבת. כיצד נכבד את השבת? איך נפאר אותה ונהדר במצוות ההדלקה? בפמוטים מעוצבים כמובן.

פמוטים מעוצבים במגוון אפשרויות

ניתן למצוא מגוון נרחב של פמוטים בשלל סוגים. כאשר לכל משפחה ולכל אישה יתאים פמוט אחר שעונה על הדרישות ועל הצרכים שלו.

ממה מיוצר הפמוט?

ראשית נתייחס לחומרי הגלם מהם מיוצרים פמוטים. יש פמוטים מכסף טהור, פמוטים ממתכות מצופות בכסף וגם חומרים דמויי כסף. כמובן שככל שהמתכת זולה יותר כך העמידות שלה למשך זמן תהיה נמוכה יותר. בנוסף ניתן למצוא פמוטים מעוצבים מקריסטל או מזכוכית וכן פמוטים מקרמיקה וחומרים נוספים. לכל חומר גלם יש את הנימה הייחודית שלו ואת הסגנון שמאפיין אותו.

כמה נרות מכיל הפמוט?

לפי ההלכה מדליקים שני נרות שבת. אך בקרב קהילות שונות נהוג להוסיף נרות נוספים לפי מספר הילדים או לפי מנהגים שונים. ואכן, הפמוטים הבסיסיים באים בזוג של שני נרות שבת. אם כי ניתן למצוא פמוטים וקנדלברות שמכילות יותר. לדוגמה פמוט לחמישה נרות, לתשעה וכן הלאה. כמה נרות אתם נוהגים להדליק? לפי מספר הנרות תבחרו את הפמוט המתאים, או תרכשו פמוטים בודדים בכמות הרצויה.

התקציב שאתם מייעדים עבור הרכישה

בבואכם לרכוש פמוטים תגלו כי קיים מבחר עשיר ורחב מאוד של פמוטים וגם המחירים נעים בטווח רחב מאוד. מה שאומר שאתם צריכים להכיר את האפשרויות ולהחליט מהו התקציב שאתם מייעדים עבור המטרה הזו. האם אתם רוצים לרכוש פמוט מעוצב ועמיד שיחזיק מעמד לאורך שנים? האם חשוב לכם שהוא יהיה מעוצב בסגנון עכשווי? תרצו שהוא יהיה מיוצר מכסף טהור או מתכת יקרה אחרת? ככל שהתקציב גבוה יותר תוכלו לרכוש פמוטים מעוצבים ויוקרתיים יותר.

בואו לקנות אצלנו!

אנו שמחים להזמין אתכם לרכוש אצלנו, יברכך – יהדות השראה אומנות, את הפמוטים שלכם. בין אם אתם רוכשים אותם כמתנה ובין אם הקניה היא לשימוש של עצמכם, אנו הכתובת שלכם לרכישת פמוטים מעוצבים מכל הסוגים והסגנונות. והעיקר, שתהיה לכם שבת שלום!

%d בלוגרים אהבו את זה: