מחפשים ציצית לילד? אשריכם!

ציצית גופיה יברכך

ועשו להם ציצית – אחת ממצוות התורה היא לקשור ציציות על כנפי הבגדים. מצווה זו נוהגת בגברים וגם בילדים. כל איש מישראל מצווה לקשור ציציות על בגד בעל ארבע כנפות, מטרת הציצית היא להזכיר למי שלובש אותה את כל מצוות ה’ כדי שהוא יעשה אותם. רוצים לקנות ציצית לילד? אשריכם. בואו לבדוק את האפשרויות שמוצעות בפניכם.

אפשרויות שונות לרכישת ציצית לילד

בחנות תשמישי הקדושה תוכלו למצוא מגוון נרחב של ציציות לילדים. המטרה היא לאפשר לכל הורה להתאים לילדו את הציצית המתאימה והנוחה עבורו, כדי שהוא אכן יוכל ללבוש בכל יום ויום ציצית ולקיים את המצווה החשובה הזו.

טלית קטן לילדים

האפשרות הראשונה והוותיקה היא טלית קטן רגילה לילדים. מדובר לרוב על טלית שמיוצרת מבד סינטטי והוא מגיע במידות שונות של ילדים, החל מגיל שלוש ועד גיל מצוות. ניתן לרכוש טליתות קטנים לילדים שהפתילים כבר קשורים אליהם, וניתן לרכוש טליתות שהפתילים עדיין אינם קשורים. במקרה כזה צריך לקנות מלבד לבגד גם פתילים ולקשור אותם על הבגד.

לנוחות: ציצית גופיה

כדי לספק חווית נוחה טובה יותר מציעים כיום בחנויות הייעודיות מוצר מעולה שנקרא בשם ציצית גופיה. מדובר בבגד שהבסיס שלו הוא גופיה מאריג נוח ונושם, כאשר על ארבעת הכנפות שלו קשורות הציציות. ציצית זו אינה גורמת להזעה והיא גם חוסכת מכם להלביש לילד או למבוגר בגד נוסף, אותו פריט לבוש ממלא את תפקיד הגופיה וגם את תפקיד הציצית.

טלית לילדים – לפי מנהג הקהילה

מלבד לבגד שנקרא טלית קטן והוא נלבש בכל יום ויום, יש קהילות בהם נהוג שגם ילדים מתעטפים בטלית. בקהילות אחרות מתחילים להתעטף בטלית רק לקראת גיל מצוות ויש נוהגים רק עם הנישואין. בכל מקרה ניתן להשיג בחנויות המתמחות בענף תשמישי הקדושה טליתות בגדלים שונים ובמידות שונות בהתאם לגובה של המשתמש. לילד כמובן יש לרכוש טלית בגודל קטן לפי הגובה שלו.

פתילים לקשירה

היות והפתילים נשחקים במהירות ביחס לבד עצמו, ניתן לרכוש פתילים בנפרד ולקשור אותם אל הטלית קטן. קשירת פתילי ציצית צריך לבצע על פי ההלכה, זו מתייחסת למספר הקשרים ולסדר המדויק.

בואו לקנות אצלנו!

אנו מזמינים אתכם לחנות שלנו! יברכך – יהדות השראה אומנות, זה המקום שלכם לרכישת טלית קטן לילד ולמבוגר, כאן תוכלו למצוא טליתות לילדים וגם למבוגרים. המבחר העשיר שלנו מאפשר לכל לקוח למצוא את המוצר המדויק שהוא צריך, ממנו הוא יהיה מרוצה לאורך זמן!

%d בלוגרים אהבו את זה: